Protokoll fra årsmøtet

Her finner dere referatet:

Referat

Årsmøte dokumenter

Her finner dere dokumenter til årsmøte 26.2 kl 19.00

Saksliste

Økonomisk oversikt inneholder; budsjett og regnskap 2017, samt budsjett 2018

Årsberetning 2017

Link til dokumenter trykk HER

Hilsen styret med daglig leder

Innkalling årsmøte 2018

Til medlemmene i Strand Kajakk-Klubb

29.1.18 Høvik

Innkalling til årsmøte i Strand kajakk-Klubbb

Styret innkaller herved til årsmøte i Strand Kajakk-Klubb.

Årsmøtet avholdes den 26.2 kl 19 i klubbens lokaler Sarbuvollveien 25 B.

Saker som et medlem ønsker å tatt opp på årsmøtet, må sendes styret senest 15.2 til skkemedlem@hotmail.com.

Fullstendig sakliste med alle saksdokumenter vil bli gjort tilgjengelig for medlemmene senest én uke før årsmøtet på [se skk.no ].

For å ha stemmerett må medlemmet ha fylt 15 år, vært medlem av idrettslaget i minst én måned, og ha betalt kontingenten. Medlemmer under 15 år har møte- og forslagsrett. For mer informasjon om stemmerett, valgbarhet, forslagsrett mv., se idrettslagets lov § 5 til § 8.


Velkommen til årsmøte!

Med vennlig hilsen

styret


NC6/ NM lagbåt Tysvær

Det har vært en fantastisk helg i Tysvær og det har blitt mange gode resultater til Skk padlerne i NM lagbåt/ NC6
Vi gratulerer:
NM SD K4 200m Gull til Anna, Ella, Elisabeth, Ida
NM SD K2 200m Bronse til Anna og Ida
NM SD K4 1000m Gull til Anna, Ella, Elisabeth, Ida
NM SD K2 1000m Gull til Anna og Thea, Sølv til Ella og Elisabeth
NM SH K2 200m Bronse til Martin og Casper
NM JH K4 200m Sølv til Even, Gunnar, Jarek, Gard
NM JH K4 1000m bronse til Even, Gunnar, Jarek og Gard
NM JH K2 200m Bronse til Even og Gunnar
NM JH K2 1000m Sølv til Even og Grunnar
NM JD K4 200 Gull til Ella, Elisabeth, Ida, Marlene
NM JD K2 200m Sølv til Thea og Marlene og bronse til Ida og Elisabeth
NM JD K2 1000m sølv til Ella og Elisabeth, Bronse til Ida og Thea

UD K1 200m Thea 1 plass, Marlene 2 plass
UD langløp Marlen 1 plass, Thea 2 plass
P14 K1 200 Elise 3 plass
P14 K1 langløp Elise 3 plasd
P12 K1 200m Elise 1 plass
P12 K1 langløp Elise 1 plass

søndagens medaljevinnerne:

NM SD K4 500 Gull Anna, Ida, Ella, Elisabeth
NM SD K2 500 Gull Anna og Ida
NM SD K2 5000 Gull Anna og Ella
NM SH K4 500 bronse Even, Gunnar, Karl Anders og Sindre
NM JD K2 500 Gull Ella og Elisabeth,sølv Thea og Marlene
NM JD K4 500 Gull Ella, Thea, Ida, Elisabeth
NM JD K2 5000 Gull Ella og Elisabeth, sølv Thea og Ida
NM JH K2 500 Bronse Even og Gunnar
NM JH K2 5000 gull Even og Gunnar
UD K1 500 Thea 1 plass og Marlene 2 plass
P14 K1 500 Marlene 1 plass, Elise 3 plass
P12 K1 500 Elise 1 plass

Og Gratulerer til Elise som vinneren av Norges Cupen P12 og Thea som vinner i UD!


NC5- NM og UM lagbåt

Gratulerer til alle våre utøvere med gode resultater i helgen og takk til Kristiansand Kajakklubb for et godt gjennomført stevne.
Lørdagens resultater NM og UM lagbåt

NM SD K1 1000m Anna sølv
NM SD K1 200m Anna bronse
NM JD K1 1000m Ella bronse
NM JH K1 1000m Gunnar sølv
UM K2 200m Marlene og Thea gull
UM K2 2500m Marlene og Thea gull
UM K4 200 Marlene, Thea, Julie, Caroline sølv
P14 K1 200 Elise bronse
P14 K1 langløp Elise bronse
P12 K1 200 Elise gull

Søndagens resultater i NM og UM lagbåt:
JD K1 500 Ella bronse
JD K1 5000 Ella bronse
JH k1 5000 Gunnar gull
UM k2 500 Marlene og Thea gull
UM k2 2500 Marlene og Thea gull
UM K4 500 Marlene, Thea, Julie og Caroline sølv
UM K2 500 Gard og August sølv
P14 K1 500 Elise bronse
P12 K1 500 Elise gull
P12 langløp Elise gull


NC4 og NM Maraton

Helgens NC4 og NM Maraton ble i helgen arrangert på Kalvøya.

Vi gratulerer våre utøvere med gode resultater:

NC4 Lørdag:

SD K1 500 Anna 3 plass
SH K1 500 Morten 2 plass, K1 200 3 plass
JD K1 500 Ella 3 plass
UD K1 500 Marlene 1 plass, Thea 2 plass
UD K1 200 Marlene 1 plass, Thea 2 plass
P14 K1 500 og K1 200 Elise 3 plass
P12 K1 500 og K1 200 Elise 1 plass

NM Maraton søndag:

Anna SD 1 plass
Morten SH 3 plass
Gunnar JH 1 plass
Elisabeth JD 2 plass
Thea UD 1 plass
Elise P12 1 plass

Gratulerer alle sammen og takk til BKK for et nok et flott stevne!